אודות

מגע המרפא
שמי קארינה ואני מתמחה בטיפולים בנשים ונשים בהיריון דרך רפלקסולוגיה, עיסויים ועבודה עם הנפש.
את מסעי בתחום הרפואה ההוליסטית התחלתי בשנת 2003, בטיול בהודו, בו רכשתי את בטחוני הראשון במגע בקורס עיסוי בהרי ההילמאיה המרשימים. לאחר כשנה נפתחתי ליכולת הריכוז של הרייקי והמדיטציה.
בשנת 2006 החלטתי להתמחות בלימודי רפלקסולוגיה במקביל ללימודי תואר ראשון במכללת תל חי B.Sc בביוטכנולוגיה ומדעי הסביבה. ועד היום זהו הכלי המנחה אותי בדרכי הטיפולית. שם גם גיליתי את התשוקה שקיימת בי לנתינה. את הסובלנות. את האהבה למגע, לתמיכה ועידוד.
החלטתי להתרכז בעבודה עם נשים. כיוון שכאישה אני מבינה ומחוברת יותר לגוף האישה ולנפש האישה. כרפלקסולוגית צברתי ידע וניסיון. כיום אני משלבת את הרפלקסולוגיה עם עיסוי הוליסטי וטכניקה נפלאה שנקראת מטמורפיק, שמחזקות את השפעת הטיפול ואת התוצאות שלו.
יש גם טיפולים שאני מחזקת הטיפול בעזרת כלים מוזיקליים : קערות טיבטיות והכלי השבטי הנפלא דידג’רידו.
בקליניקה פרטית אני מטפלת מ2007. הקליניקה כיום נמצאת בקיבוץ מעיין ברוך, אשר ממוקם בגליל העליון.
הקליניקה נעימה, משרה אווירת רוגע ושקט, כל מה שהגליל היפה שלנו מקרין.
טיפוליי מלווים במגע נעים. אני מאמינה כי הטיפול הרפלקסולוגי הוא כלי המעורר את הריפוי הטבעי הקיים בכל אחת מאיתנו.
היא מעוררת את האמונה שקיימת בנו בעצמנו. הגוף הוא חכם מאוד ורק זקוק לקצת הכוונה ונטרול רעשים כדי לעשות את עבודתו כמו שצריך. השילוב של מגע בכפות הרגליים משחרר אנדורפינים שהם משככי כאבים טבעיים ושל שיחה הכרתית  לנטרול הרעשים שלנו במחשבות מביאה לריכוז הן הגוף והן הנפש ואז קורה דבר פשוט וטבעי ביותר, הגוף מתקן את עצמו.
במהלך השנים האחרונות. כמות הנשים בהיריון סביב הלך וגדל וגיליתי עד כמה האישה ההרה זקוקה למגע. מקום בו תוכל להניח לכל ולהרגיש בטחון ומקום שמכיל אותה. את חששותיה ומכאוביה. את תחושותיה והתרגשותה.
ריתק אותי כל התהליך של ההיריון והתחלתי לחקור יותר ויותר על תחושותיהן של הנשים ההרות. על מצבן הבריאותי. על מצבן הנפשי. ושמחתי כל כך לגלות עד כמה שהרפלקסולוגיה והעיסויים נותנים להן מענה עוטף של חום והכלה.
ומחזיר להם את האנרגיה הטבעית שלהן כשהיא התחבאה קצת. בדרך גם הפכתי לאימא והתחברתי עוד יותר חזק לתפקיד הנשי העצמתי והרגיש כל כך שיש לנו.
דברים שאני בוחרת לעשות בחיי מעשירים אותי ותורמים לדרך הטיפול שלי בקליניקה. אני עוסקת בלימודים של חשיבה הכרתית
( ימימה כפי שמכירים היום), עוסקת בפעילות ספורטיבית אירובית במרחבי הגליל הנפלא, עושה יוגה, מנגנת ושרה בגיטרה.
עיסוקים אלה מעשירים את עולמי, ומלמדים אותי רבות על התנהלות הגוף והנפש.
מגע המרפא יחדש בכל אחת מכן את הריפוי שכבר נמצא והיה צריך רכות כדי לפרוץ החוצה בשנית.